Konopná čokoláda

Čokoláda se dá udělat jak slabá (pro pacienta), tak silná; já jsem od jednoho sklerouška dostala recept:- 1 Hera- cca 20dkg čokolády na vaření- dle účelu listy (na slabou prý stačí pouze trocha konopného ..

Konopná vodka

Máte rádi vodku? Co tak si udělat domácí konopnou vodku? Je to snadné a určitě to zvládne každý, pro přípravu konopné vodky si připravte tyto věci:

Konopné nápoje

Duq-E Wah-DatKonopné květy se rozemelou, smíchají s cukrem a rozpustí v mléce. Konopná kávaHašiš se smíchá s kardamonem v rozpuštěném másle. Do šálku horké kávy dáváme jednu čajovou lžičku; podle chuti osladíme. Tonic I. 4-5 čerstvých konopných květů se smíchá s ..

Recept na konopné mléko

Zdravím všechny co se rozhodli uvařit si mlíko.Inkredience_______________________Ganja (podle uvážení)Mlíko 1-3lSmetana ke šlehání Pikao,nebo salkoVanilkový cukrAlkohol (nějaká flaška levného rumu nebo vodky)----------------------------------Hrnce, trychtýř, sítko, ..

Veselé palačinky

Vezmeme cca. 1/4 až 1/2 l na hrubo drcené sušiny z palic, zbavené případných semen a stonků. Tuto dáme do misky (nejlépe porcelánové) a zalejeme vařící vodou. Necháme 15 min. odstát. Slejeme tak jako brambory. Postup opakujeme 4-5x dokud není vytékající voda čistá. ..