Konopná čokoláda

Čokoláda se dá udělat jak slabá (pro pacienta), tak silná; já jsem od jednoho sklerouška dostala recept:- 1 Hera- cca 20dkg čokolády na vaření- dle účelu listy (na slabou prý stačí pouze trocha konopného listí, ale to je jen, aby nevznikly spasmy svalů), na silnou ..

Bramboráky s konopím

Bramoboráky recept 1: Tak nejprve připravit základní surovinu - marihuanu chvíli smažit na oleji, aby se THC pěkně navázalo na ten tuk, a pak si na tom oleji připravit bramboráčky, eventuálně cokoliv jiného smaženého, ale bramboráky pěkně nasají tuk, takže toho ..

Konopná vodka

Máte rádi vodku? Co tak si udělat domácí konopnou vodku? Je to snadné a určitě to zvládne každý, pro přípravu konopné vodky si připravte tyto věci: 0,5 litru vodky50g cukru15g šišeka nejakou uzavíratelnou nadobuPostup :Je velice snadný a rychlý . Do nadoby dame ..

Konopné nápoje

Duq-E Wah-DatKonopné květy se rozemelou, smíchají s cukrem a rozpustí v mléce. Konopná kávaHašiš se smíchá s kardamonem v rozpuštěném másle. Do šálku horké kávy dáváme jednu čajovou lžičku; podle chuti osladíme. Tonic I. 4-5 čerstvých konopných květů se ..

Recept na konopné mléko

Zdravím všechny co se rozhodli uvařit si mlíko.Inkredience_______________________Ganja (podle uvážení)Mlíko 1-3lSmetana ke šlehání Pikao,nebo salkoVanilkový cukrAlkohol (nějaká flaška levného rumu nebo vodky)----------------------------------Hrnce, trychtýř, sítko, ..

Veselé palačinky

Vezmeme cca. 1/4 až 1/2 l na hrubo drcené sušiny z palic, zbavené případných semen a stonků. Tuto dáme do misky (nejlépe porcelánové) a zalejeme vařící vodou. Necháme 15 min. odstát. Slejeme tak jako brambory. Postup opakujeme 4-5x dokud není vytékající voda ..

Dejte vařit vodu, do vařící vody vhoďte máslo. Až se máslo ve vodě rozpustí, přidejte co nejdrobněji nakrájené konopí. Může být sušené i čerstvé. Mohou být i samčí rostliny. Můžete dát i komplet celou rostlinu. Idea je následující - v másle se rozpustí ..